Aktualności i informacje

Partnerzy

Współpracujemy z:

WKT Mera
współpraca ogólna i turniej AFC Tennis Open 2016
WKT Mera – klub tenisowy, którego zawodniczką jest Agnieszka Radwańska. Klub oferuje mnóstwo możliwości dla miłośników tenisa – tu można rozpocząć swoje pierwsze kroki na korcie i to pod opieką doświadczonych trenerów. Jednym z trenerów WKT Mera jest Dawid Celt – sparingpartner i drugi trener Agnieszki. Klub organizuje turnieje oraz prowadzi dwie Akademie Tenisowe dla dzieci i młodzieży. Bardzo dobre warunki do trenowania, doświadczeni trenerzy, bogata tenisowa tradycja – oto WKT Mera! Od 2016 roku WKT Mera zapewnia profesjonalne korty do rozgrywania turnieju AFC Tennis Open.

 

BabolatPlay
współpraca przy turnieju AFC Tennis Open 2015 i 2016
 Babolat Polska – tej firmy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zapewne każdy fan tenisa wie, że Agnieszka Radwańska gra rakietą Babolat. Dzięki uprzejmości Babolat Polska mogliśmy zapewnić uczestnikom turnieju AFC Tennis Open 2015  i 2016 wartościowe nagrody. Serdeczne podziękowania za wsparcie i otwartość na tenisowe inicjatywy!

 

 

Gem, set i mecz

współpraca medialna

„Blog „Gem, set i mecz” prowadzony jest od 6 lipca 2014 roku. Wpisy głównie dotyczą Agnieszki Radwańskiej. Z każdego meczu znajdziecie u nas relację, przed Szlemami przedstawiamy szanse naszej najlepszej singlistki, a od czasu do czasu można poczytać ogólnie o tenisie. Na „Gem, set i mecz” piszą dwie osoby, które od lat interesują się tenisem i czerpią z tego przyjemność jak również chcą dzielić się pasją z innymi. Od sezonu 2016 wprowadziliśmy również typera na naszą stronę.”

Tyger Teniswspółpraca przy turnieju AFC Tennis Open 2015 i 2016
TYGERtenis.pl – sklep ze sprzętem tenisowym z bardzo szerokim asortymentem i atrakcyjną ofertą cenową. Dzięki TYGERtenis.pl podczas turnieju zawodnicy mogli grać dobrej jakości piłkami. Dziękujemy za pomoc i wsparcie naszego turniejowego debiutu oraz drugiej edycji.

 

tuvahome

współpraca przy turnieju AFC Tennis Open 2016

TuvaHome – renomowany producent tekstyliów hotelowych, domowych i reklamowych. Firma TuvaHome zapewnia wysokiej jakości ręczniki turniejowe dla zawodników turnieju AFC Tennis Open 2016. Dzięki uprzejmości TuvaHome uczestnicy naszego turnieju mogą poczuć się jak na największych kortach świata, gdzie turniejowy ręcznik to stały element.

 

muszynianka

współpraca przy turnieju AFC Tennis Open 2016

Muszynianka – naturalna woda mineralna, jedna z najlepszych wód mineralnych dostępnych w Polsce. Muszynianka zapewnia dla uczestników turnieju AFC Tennis Open 2016 wodę – niezbędny element podczas tenisowych zmagań. Dzięki uprzejmości firmy Muszynianka możemy zapewnić naszym tenisistom wysokiej jakości wodę mineralną na oba dni turniejowych zmagań.