Aktualności i informacje

Dołącz do nas

Deklaracja Członkowska

Aby zostać oficjalnym członkiem Aga Radwańska – Polski Fan Club należy złożyć poniższą deklarację członkowską. Każda osoba, która chciałaby stać się częścią naszej fanclubowej społeczności, może zgłosić taką chęć i rozpocząć aktywny, na miarę swoich możliwości, udział w życiu Fan Clubu i aktywnym wspieraniu Agnieszki Radwańskiej przez cały sezon.  [PRZYJMOWANIE DEKLARACJI ZAWIESZONE DO KOŃCA WRZEŚNIA 2018]

Jak przebiega proces składania Deklaracji Członkowskich?

  1. Zapoznaj się z informacjami o Fan Clubie oraz naszymi celami i sposobami ich realizowania.
  2. Odwiedź nasze profile społecznościowe, poznaj nas, zobacz co robimy.
  3. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem Fan Clubu -> Regulamin FC
  4. Dokładnie przeczytaj część regulaminu „Członkostwo w Fan Clubie”.
  5. Pobierz kartę Deklaracji na komputer (kliknij poniższy obrazek i zapisz na komputerze Deklarację w dużym rozmiarze), wydrukuj i wypełnij.
  6. Lewą stronę zachowaj dla siebie, a prawą część „Deklaracja” prześlij na adres korespondencyjny Fan Clubu (najlepiej listem poleconym, ponieważ zwykłe często nie docierają do adresatów). Adres do wysyłki deklaracji członkowskiej otrzymasz po wysłaniu do nas emaila.
  7. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia powiadomimy Cię mailowo o wymaganych wymiarach zdjęcia w formacie elektronicznym do Karty Członkowskiej. Koszt wyrobienia Karty wraz z wysyłką to 15 zł (jest to łączny koszt wyrobienia indywidualnej plastikowej karty, wysyłka listem poleconym priorytetowym, bez żadnych zysków dla FC).
  8. Gdy Karta będzie gotowa – wyślemy ją do Ciebie pocztą, a jej otrzymanie będzie równoznaczne z oficjalnym przyjęciem do społeczności Fan Clubu.


deklaracjaARPFC
9. Po wyrobieniu Karty Członkowskiej będziesz mógł odnaleźć swoje imię i nazwisko na oficjalnej liście członków FC – w tym celu prześlij nam mailowo 2-3 zdania o sobie. Możesz też dołączyć swoje zdjęcie 140×140 pixeli lub większe, z zachowaniem proporcji. Na Karcie Członkowskiej znajdą się następujące informacje: Imię i Nazwisko, data urodzenia, miejscowość zamieszkania, nr karty.

10. Zadeklarowanemu Członkowi Fan Clubu przysługuje prawo do posiadania oficjalnej koszulki FC, a także inne przywileje uwzględnione w regulaminie.

11. Dołącz do nas na naszych profilach społecznościowych, bądź aktywny i w miarę możliwości bierz udział w naszych inicjatywach. Działajmy wspólnie!

12. Nie zapomnij, by poinformować nas mailowo o wysłaniu deklaracji członkowskiej – prześlij do nas email o tytule „Deklaracja członkowska”, podaj swoje imię i nazwisko, datę wysłania deklaracji

(fanclub[małpka]agaradwanskafanclub.pl)

Być może brzmi to zawile, ale to proste. W skrócie: wysyłasz do nas pocztą wypełnioną deklarację, my potwierdzamy jej otrzymanie, wyrabiamy i wysyłamy Kartę Członkowską. Jesteś oficjalnie w Fan Clubie!

Nie tylko oficjalnie!

Oficjalne członkostwo w Fan Clubie nie jest jedyną możliwością współdziałania z nami. Jesteśmy otwarci na sympatyków FC, osoby, które chcą okazjonalnie brać udział w działaniach podejmowanych przez Fan Club. Zapraszamy nasze profile społecznościowe.

Nie musisz być zadeklarowanym członkiem Fan Clubu, aby brać udział w akcjach przez nas organizowanych. Możesz działać aktywnie jako sympatyk FC, a być może z czasem zechcesz do nas oficjalnie dołączyć. Poznaj nas, sprawdź jak działamy, co robimy i jakie są tego efekty.

Strona internetowa, profile społecznościowe dostępne są dla wszystkich osób zainteresowanych działalnością Fan Clubu i karierą Agnieszki Radwańskiej.

Zapraszamy!