Aktualności i informacje

Członkowie FC

Aktualna lista zadeklarowanych Członków Fan Clubu

Lista osób, które zostały oficjalnie przyjęte do FC po złożeniu Deklaracji Członkowskiej i posiadają Kartę Członkowską – regularnie aktualizowana.

Karol

Twitter

KAROL SZAMATUŁA
Nr Karty: ARPFC150010
O mnie: Studiuję fizykę na jednej z krakowskich uczelni. Jestem inicjatorem tego Fan Clubu. Dla mnie tenis to coś więcej niż pasja, to sposób życia.

ADMIN FC

patrycja

Twitter

PATRYCJA NIEMCZYK
Nr  Karty: ARPFC150011
O mnie: Jestem studentką zarządzania w sporcie i turystyce.  Kocham tenis, podróże i fotografię. Interesuję się również siatkówką.

ADMIN FC

agniecha2

Twitter

AGNIESZKA BARTOSZEWSKA
Nr Karty: ARPFC150012
O mnie: Po studiach, pracuję i realizuję swoje pasje czyli podróże, aktywne działanie w FC, podążanie za pewnymi obszarami historii. Szczęśliwa posiadaczka golden retrievera.

 ADMIN FC

natalia

Twitter

NATALIA KOPACKA
Nr Karty: ARPFC 150013
O mnie: Chodzę do liceum i zamierzam studiować ekonomię. Sport od zawsze był moją pasją. Od dziecka gram w koszykówkę i szachy.

Dzięki Agnieszce pokochałam też tenis.
ilona ILONA SURMA
Nr Karty: ARPFC150014
O mnie: Zawodowo od wielu lat zajmuję się logistyką. Agnieszka nauczyła mnie, że zawsze trzeba walczyć do końca, co pomaga mi w życiu codziennym i zawodowym. Oprócz tenisa kocham podróże i książki Stephena Kinga.
iza IZABELA OPARA
Nr Karty: ARPFC150015
O mnie: Zawodowo zajmuję się liczbami. Tenis jest obecny w moim życiu odkąd pamiętam. Oprócz tenisa kocham podróże, czekoladę i delfiny.
dawid DAWID OTWINOWSKI
Nr Karty: ARPFC150016
O mnie: Chodzę do gimnazjum. W przyszłości chciałbym studiować medycynę. Od kiedy pamiętam interesuję się sportem, a w szczególności tenisem. Z rakietą tenisową mam do czynienia od 11 roku życia. Agnieszka była, jest i zawsze będzie moją największą inspiracją.
karolina KAROLINA MALISZEWSKA
Nr Karty: ARPFC150017
O mnie: Animatorka kultury ze słabością do wnikliwej obserwacji ludzi. Nie potrafiąca opuścić żadnego meczu Agi. Zaciskająca mocno kciuki i wyczekująca sławetnego Isiowego: „TRZYMAJ”  na korcie.
Tenis, sztuka, szeroko pojęta kultura, literatura piękna i ta mniej piękna, muzyka – towarzysz życia.
Tenis, to pasja. Pasja, która pochłonęła mnie całkowicie…Pasja, którą zawdzięczam Agnieszce Radwańskiej!
annag

Twitter

ANNA GRZYB
Nr Karty: ARPFC150018
O mnie: Na co dzień zajmuję się tym co kocham…

Jestem pilotem-rezydentem w jednym z renomowanych touroperatorów w Polsce.
Pracę wiążę z podróżami i kontaktem z ludźmi, innymi tradycjami, inną kulturą.
Tenisem zainteresował mnie mój syn.
I tak od wielu lat tenis i Agnieszka są moją wielką pasją.
Anna B. ANNA BARTOSZEWSKA
Nr Karty: ARPFC150019
O mnie: Tenisem zainteresowała mnie moja córka – Agnieszka. Od momentu, gdy pierwszy raz zobaczyłam Isię na żywo w Krakowie podczas Fed Cup – trzymam kciuki i kibicuję. Podziwiam tę dziewczynę za ogrom pracy, który wkłada w to, by grać w tenisa na tak dobrym poziomie.
patryk PATRYK GRZYB
Nr Karty: ARPFC150020
O mnie: Tenis jest moją pasją od 2012 roku, kiedy Agnieszka Radwańska dotarła do finału mojego ulubionego turnieju – Wimbledonu.

Obecnie chodzę do liceum ogólnokształcącego, a w wolnych chwilach chętnie poświęcam się grze w tenisa lub w miarę możliwości – biegom narciarskim, które również są moim ulubionym sportem.