Aktualności i informacje

Członkowie FC

Aktualna lista zadeklarowanych Członków Fan Clubu

Lista osób, które zostały oficjalnie przyjęte do FC po złożeniu Deklaracji Członkowskiej i posiadają Kartę Członkowską – regularnie aktualizowana.

Natalia Świder


 

NATALIA ŚWIDER
Nr Karty: ARPFC160035
O mnie: Studiuję geodezję na AGH w Krakowie. Agnieszce kibicuję od 2010r. Interesuję się tenisem, fantastyką, metalem symfonicznym. Uwielbiam czytać książki i oglądać seriale
Ewa Latkowska

 

EWA LATKOWSKA
Nr Karty: ARPFC160036
O mnie: Jestem osobą z dużym poczuciem humoru. Uwielbiam tenis, szczególnie w wykonaniu naszej Agnieszki. Pracuję w handlu. Mam dzieci i kota 🙂
 

Jakub Płonka JAKUB PŁONKA
Nr Karty: ARPFC160037
O mnie: Tenisem interesuję się od 2011 roku.  Nie wyobrażam sobie już mojego życia bez tej cudownej dyscypliny! Ponadto interesuję się geografią i turystyką.
Kamil Jurkiewicz KAMIL JURKIEWICZ
Nr Karty: ARPFC160038
O mnie: Jestem studentem pedagogiki. Odkąd pamiętam, kocham tenis i kibicuję Agnieszce. Interesuję się także biegami narciarskimi i siatkówką.
Karolina Stępień KAROLINA STĘPIEŃ
Nr Karty: ARPFC160039
O mnie:  Chodzę do szkoły średniej o profilu organizacja reklamy. Dzięki Agnieszce pokochałam tenis i od 6 lat regularnie trenuję ten piękny sport oraz siatkówkę. W wolnym czasie zajmuję się fotografią i muzyką.
Paweł Kaszuba PAWEŁ KASZUBA
Nr Karty: ARPFC160040
O mnie:  Mieszkam w małej miejscowości na Lubelszczyźnie, uczę się w gimnazjum, w 2016 roku zdaję egzamin gimnazjalny. Moim zamiłowaniem jest tenis ziemny. Moimi ulubionymi zawodnikami są: Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Belinda Bencić i Nick Kyrgios 🙂
Nathan Heimann NATHAN HEIMANN
Nr Karty: ARPFC160041
O mnie:  Uczęszczam do liceum. Trzy rzeczy, które kocham najbardziej to podróże, tenis i biologia. Nie jestem w stanie przegapić żadnego meczu Agnieszki. Marzę o odwiedzeniu Australii i kortów Melbourne Park – najlepiej w styczniu.
Daniel Marszałek DANIEL MARSZAŁEK
Nr Karty: ARPFC160042
O mnie:  Interesuję się tenisem od 5 lat, odkąd przypadkiem natrafiłem na mecz Agnieszki w telewizji. Nie wyobrażam sobie życia bez tego pięknego sportu i możliwości kibicowania Isi. W wolnych chwilach czytam, oglądam filmy i gram w tenisa. Moim drugim ulubionym sportem są biegi narciarskie.
Olaf Hadyk OLAF HADYK
Nr Karty: ARPFC160043
O mnie:  Urodzony z uśmiechem na twarzy,  asertywnie pozytywny.
Wiktoria Suchy WIKTORIA SUCHY
Nr Karty: ARPFC160044
O mnie:  Tenisem interesuję się od lutego 2012 roku. Od tego czasu nie wyobrażam sobie życia bez tej dyscypliny. Oprócz tego, moją wielką pasją jest muzyka. Aktualnie chodzę do gimnazjum, w przyszłości chciałabym pójść na studia medyczne.
Aleksandra Cegielska

 

ALEKSANDRA CEGIELSKA
Nr Karty: ARPFC160045
O mnie:  Interesuję się biologią i tenisem. Urodziłam się w 2001r. Moja przygoda z tenisem zaczęła się dzięki Agnieszce, jestem jej wielką fanką od 2014 roku.
Krzysztof Rezmer

 

KRZYSZTOF REZMER
Nr Karty:
ARPFC160046
O mnie: 
Pozytywnie nastawiony do życia student lingwistyki stosowanej. Od 2011r. tenis jest moją największą pasją. „Nie śpi, bo ogląda tenis” 😀