Aktualności i informacje

AFC Tennis Open

AFC Tennis Open 2018 – pod patronatem Agnieszki Radwańskiej

IV Mistrzostwa Oficjalnego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej

„Aga Radwańska – Polski Fan Club”

 

Edycja dla zadeklarowanych członków Fan Clubu i uczestników poprzednich edycji. Brak miejsc!

W dniach 21-22 lipca 2018 w Warszawie, na kortach WKT Mera, klubu którego tenisistką jest Agnieszka Radwańska, odbędzie się czwarta edycja tenisowego turnieju dla amatorów: członków Fan Clubu, uczestników poprzednich edycji – fanów Agnieszki i sympatyków tenisa.

Tenisiści powalczą w trzech kategoriach: Singiel Open Pań, Singiel Open Panów i Debel/Mikst Open o tytuł Mistrza Oficjalnego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej. Poza sympatycznym tytułem do zdobycia będą: pamiątkowe dyplomy i trofea, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe przekazane przez Sponsorów turnieju.

Turniej organizowany jest przez Aga Radwańska – Polski Fan Club pod oficjalnym patronatem Agnieszki Radwańskiej.

Osobami odpowiedzialnymi za turniej są: Agnieszka Bartoszewska, Patrycja Niemczyk,  Karol Szamatuła i Krzysztof Rezmer.

Organizatorem jest również Maks Wachowicz, który wraz z Karolem Szamatułą zadba o sprawny przebieg losowania grup oraz rozgrywek.

projekt: Łukasz Majder                                                                                  foto: Ray Giubilo

Zapisy ruszają 18 czerwca 2018 i potrwają do wyczerpania miejsc na listach startowych.

Zgłoszenie do turnieju można wysłać za pomocą poniższego formularza. Prosimy, by pamiętać, że nie funkcjonuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem Turnieju: regulamin dostępny tutaj!

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Miejsce zamieszkania

Adres email

Telefon kontaktowy

Kategoria
SingielDebel

Akceptuję regulamin
TAK

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem turnieju
TAK

Imię i nazwisko partnera deblowego

Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu zgłoszenia lub wpisaniu na listę rezerwową poinformujemy mailowo 19 czerwca 2018. Informacje dla zawodników dotyczące godziny rozpoczęcia, kolejności meczów, a także wszelkie inne informacje będą publikowane na oficjalnym fan page turnieju – Facebook.com/AFCTennisOpen

 

Wpisowe:

  • singiel – 75 PLN / osoba
  • debel – 35 PLN / osoba

Wpisowe płatne do 30 czerwca 2018r. na konto bankowe, które podane zostanie w mailowej informacji zwrotnej, potwierdzającej wstępne przyjęcie zgłoszenia. Jedynie uregulowanie wpisowego gwarantuje miejsce na liście startowej turnieju.

Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na opłacenie kosztów turnieju: wynajem kortów, woda i poczęstunek dla zawodników, identyfikatory, trofea.

Wszelkie koszty związane z turniejem pokrywamy z wpisowego oraz środków własnych organizatorów. Turniej nie ma wsparcia finansowego.

Forma rozgrywek:

Singiel Open Panów:
32 graczy utworzy 8 grup po 4 osoby. Każdy z każdym gra do wygranego jednego seta, od stanu 0:0. Do dalszej gry awansują dwie osoby z grupy. W fazie pucharowej gra 16 graczy. Mecze zaczynają się od 1/8 finału, potem ćwierćfinały, półfinały i finał również do jednego wygranego seta. Jeżeli będziemy dysponować wystarczającą ilością czasu to półfinały i finał można rozegrać do dwóch wygranych setów.

Singiel Open Pań:

15 tenisistek utworzy 4 grupy po 3 osoby. Każda z każdą gra do wygranego jednego seta, od stanu 0:0. Do dalszej fazy gry awansują po dwie najlepsze tenisistki z grupy. W fazie pucharowej rozegranych zostanie 7 meczów: 4 ćwierćfinały, 2 półfinały i finał. Jeżeli czas na to pozwoli, półfinały i finał można rozegrać do dwóch wygranych setów.

Ostateczna forma rozgrywek zostanie przedstawiona po zamknięciu listy zgłoszeń.

Debel Open:
16 par deblowych. Faza pucharowa – 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał. Mecz trwa do jednego wygranego seta. Podobnie, jak w przypadku singla, jeśli będziemy dysponować wystarczającą ilością czasu to półfinały i finał można rozegrać do dwóch wygranych setów.

Pary deblowe mogą składać się z dwóch tenisistów, dwóch tenisistek lub tenisistki i tenisisty.

Zgłoszenia do turnieju deblowego:  w formularzu należy podać imię i nazwisko partnera deblowego. Obie osoby z pary muszą się zgłosić do turnieju deblowego. Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń dostępne w regulaminie.

Łącznie :
48 meczów w singlu panów w fazie grupowej, 15 meczów  w fazie pucharowej,

15 meczów w singlu pań w fazie grupowej, 7 meczów w fazie pucharowej,
15 meczów w deblu
SUMA = 100 meczów

W sobotę rozegrane zostaną mecze fazy grupowej singla, a jeżeli czas na to pozwoli – również pierwsze mecze deblowe.

Mecze rozpoczynają się w sobotę i niedzielę o 9.00, a przewidywana godzina zakończenia rozgrywek to 22.00 w oba dni. Godziny mogą ulec zmianie.

Obiekt i korty:

WKT Mera, Warszawa, ul. Bohaterów Września 12 – podczas turnieju będziemy mieć do dyspozycji 3 korty twarde na hali. Obowiązuje obuwie odpowiednie do nawierzchni twardej, niepozostawiające śladów, nieniszczące nawierzchni kortu (all court, hard court).

Do dyspozycji zawodników: szatnie, toalety.

Na WKT Mera znajduje się restauracja Mera Bistro, w której będzie można skorzystać z odpłatnej oferty ciepłych i zimnych napojów, dań gorących, np. danie dnia (zupa i danie) w cenie około 18 zł.

Sponsorzy nagród rzeczowych:

Gadżety sportowe – Lotto – www.lottosport.com/en/tennis

Gadżety Rado – RADO Switzerland – www.rado.com

Piłki do gry  – Dunlop Sport Polska – www.dunlopsport.pl

Akcesoria tenisowe – SRIXON – www.srixon-tennis.world

Koszulki sportowe – Strefa Tenisa – www.strefatenisa.com.pl

Naturalne suplementy diety – Cheers – www.cheers.com.pl

Upominki Lilou – Lilou – www.lilou.pl

Blendery personalne – Camry Premium – www.adler.com.pl

Frotki turniejowe – Naszywki.pl – www.naszywki.pl

Krówki turniejowe – Krówki Polskie – www.krowki-polskie.pl

Koszulki turniejowe – KoszulkowyNadruk.pl – www.koszulkowynadruk.pl

Wszelkie koszty związane z turniejem – Aga Radwańska – Polski Fan Club

Serdecznie dziękujemy Sponsorom za wsparcie i zaangażowanie! 

Ogromne podziękowania także, a nawet przede wszystkim dla Agnieszki Radwańskiej za jej zaangażowanie w organizację turnieju, pomoc i wsparcie oraz za objęcie turnieju swoim patronatem. Dziękujemy za zaufanie!

 

Zapraszamy na oficjalny fan page turnieju, na którym będą pojawiać się informacje dla zawodników: AFC Tennis Open 2018

Gwarantujemy dobrą zabawę, bezstresową atmosferę, profesjonalnie przygotowane korty, na których trenuje Agnieszka Radwańska, piłki do gry, sympatycznych organizatorów i towarzystwo świetnych ludzi, którzy kochają tenis i czerpią z niego mnóstwo radości!

Aga Radwańska – Polski Fan Club – organizatorzy turnieju