Aktualności i informacje

Aga Tenis Apartments – Agnieszka Radwańska zaprasza do Krakowa!

15 października 2018

W Krakowie powstało absolutnie niezwykłe miejsce, które powinien odwiedzić każdy fan Agnieszki Radwańskiej. Aga Tenis Apartments to nie tylko apartamenty – to również oryginalny tenisowy szlak prowadzący przez najważniejsze momenty w karierze naszej tenisistki. Obiekt przy Krótkiej 4 to nowa inwestycja Agnieszki, dedykowana nie tylko fanom tenisa, ale również miłośnikom Krakowa i osobom, które szukają nietuzinkowego miejsca na wakacje czy niezapomniany weekend.

Aga Tenis Apartments to dziesięć nowoczesnych apartamentów, których nazwy związane są z miejscami, w których Agnieszka osiągała największe tenisowe sukcesy. Bardzo duże zainteresowanie budzi apartament Wimbledon – Aga grała w finale tego turnieju w 2012 roku. Pozostałe apartamenty noszą nazwę miast, w których Aga zdobywała tytuły: Singapur, Montreal, Tokio, Sydney, Pekin, Dubaj, Stambuł, Miami i Tianjin. Aby wprowadzić gościa w niepowtarzalny klimat miejsca, w apartamentach czekają elementy inspirowane danym miastem, a także oryginalne tenisowe pamiątki należące do Agi: rakiety, których używała, sukienki meczowe, piłeczki i zdjęcia z autografem.

Mieszkania są kompletnie wyposażone w wysokiej klasy sprzęty. W apartamentach nie sposób nie zauważyć dbałości o każdy szczegół – wszystko dopracowane jest do perfekcji. Widać inspirację miastami największych turniejów, a także dobre oko osoby odpowiedzialnej za stworzenie wystroju i dobór wszystkich elementów. W każdym apartamencie dostępne są m.in. dwa telewizory z płaskim ekranem, lodówka, aneks kuchenny, kuchenka indukcyjna, ekspres do kawy, przestronne łazienki z prysznicem lub wanną, a w dwóch apartamentach prywatna sauna. W każdym apartamencie dostępny jest również sejf. Goście w cenie apartamentu mogą korzystać z groty solnej czy sali mini fitness.

Obiekt znajduje się bardzo blisko Starego Miasta i dworca kolejowego. Do Bramy Floriańskiej można dojść w ciągu 3 minut, a do dworca wystarczy około 5 minut. Pomimo lokalizacji w samym centrum miasta, apartamenty położone są w spokojnym miejscu, przy mało ruchliwej uliczce.

Już na wejściu gości wita ogromne zdjęcie Agnieszki na tle Kościoła Mariackiego. W recepcji można zobaczyć kolejne piękne zdjęcie tenisistki. Tak naprawdę w całym obiekcie można obejrzeć kolekcję zdjęć Agi z różnych okresów w karierze. Fotografie jeszcze bardziej pozwalają poczuć klimat tenisa i obecność Agnieszki.

W recepcji można również obejrzeć i kupić torebki z kolekcji UR by Urszula Radwańska. Ula jakiś czas temu zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję torebek damskich i toreb dla mężczyzn. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób pytało o możliwość obejrzenia torebek na żywo – w Aga Tenis Apartments jest taka możliwość. W eleganckiej gablocie z logo UR zaprezentowano całą kolekcję, która prezentuje się naprawdę bardzo efektownie.

torebki UR by Urszula Radwańska
 

Czy Agnieszka odwiedza Aga Tenis Apartments? Tak, Aga podczas wizyt w Krakowie odwiedza swoje apartamenty, podpisuje piłeczki dla gości, pomaga podejmować decyzje. Na co dzień to mama Agnieszki – Pani Katarzyna, ma wszystko na oku i dba o to, by wszystko działało na jak najwyższym poziomie. Fani nie muszą się więc obawiać, że Isia zrezygnuje z tenisowej kariery i rozpocznie karierę w hotelarstwie. Może kiedyś, ale na ten moment tenis nadal stoi na pierwszym miejscu i dopóki zdrowie pozwoli – Aga będzie biegać do piłek, serwować, returnować i czarować na korcie. Na zarządzanie apartamentami przyjdzie czas.

Mieliśmy okazję odwiedzić apartamenty Agnieszki i spędzić weekend w apartamencie Miami. Nie będziemy ukrywać, że na nas, fanach Agnieszki, obiekt zrobił ogromne wrażenie. Klimat apartamentów jest niezwykły, a tenisowe pamiątki Agnieszki są bardzo dużą atrakcją. Możliwość zobaczenia rakiet, którymi grała Aga czy sukienek, w których występowała w największych turniejach to nie lada gratka i duże przeżycie.

Zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Można powiedzieć, że czuliśmy się tam jak u siebie. Fani Agnieszki są zawsze mile widziani w Aga Tenis Apartments. To miejsce stworzone również dla nas, które można nazwać pewnego rodzaju muzeum Agnieszki Radwańskiej.

Jesteśmy pewni, że dla fanów Agnieszki i kibiców tenisa krakowskie apartamenty Agi będą atrakcyjną opcją na weekend czy dłuższy pobyt. Możliwość odwiedzenia rodzinnego miasta Isi, a na dodatek możliwość noclegu w apartamentach inspirowanych karierą Agi to naprawdę super sprawa. Podążanie śladami Agi nabrało nowego wymiaru.

Już za kilka dni ponownie odwiedzimy Kraków. Tym razem zatrzymamy się w apartamencie Singapur. Aga wygrała WTA Finals w Singapurze w 2015 roku. Kilka osób z Fan Clubu spotkało się wtedy w Krakowie, by razem oglądać mecz z Marią Szarapową w fazie grupowej. To były niesamowite emocje! Chętnie wrócimy do tych przeżyć dzięki apartamentowi Singapur, w którym z pewnością obejrzymy finałowy mecz z Petrą Kvitovą.

Wszystkim fanom Agi polecamy wizytę w Krakowie i tenisowe apartamenty Agi!

Autor tekstu: Agnieszka Bartoszewska

Fan page: Aga Tenis Apartments

Instagram: @agatenisapartments

Strona www: agatenis-apartments.com