Aktualności i informacje

AFC Tennis Open 2018 – turniej pod patronatem Agnieszki Radwańskiej

10 czerwca 2018

21-22 lipca w Warszawie, na kortach WKT Mera odbędzie się czwarta edycja turnieju AFC Tennis Open. Drugi rok z rzędu turniej został objęty oficjalnym patronatem Agnieszki Radwańskiej. W tegorocznej edycji będą mogli zagrać wyłącznie członkowie Fan Clubu i uczestnicy poprzednich edycji.

AFC Tennis Open to turniej bez podziału na kategorie wiekowe i płeć w kategorii gry podwójnej. Jego celem jest przede wszystkim dobra zabawa i integracja członków Fan Clubu, możliwość gry na profesjonalnych kortach, na których trenuje najlepsza polska tenisistka, okazja do sportowej rywalizacji w przyjemnej atmosferze, a także możliwość poznania nowych ludzi czy spotkania się z tenisowymi znajomymi.

Dwa lata temu gościem specjalnym turnieju była Agnieszka Radwańska, której towarzyszyli Dawid Celt i Tomasz Wiktorowski, a rok temu podczas obu turniejowych dni mogliśmy gościć Pana Artura Rolaka – znanego dziennikarza i autora książki „Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską”.

AFC Tennis Open 2018 to edycja, której koszty organizacji zostaną w 100% pokryte z turniejowego wpisowego i środków własnych organizatorów. Firmy współpracujące z Agnieszką, a także firmy zainteresowane wsparciem turnieju, przekażą dla najlepszych graczy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

IV Mistrzostwa Oficjalnego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej przewidują kategorie: Singiel Open Panów (brak podziału na wiek) dla 32 uczestników, Singiel Open Pań (bez podziału na wiek) dla 15 uczestniczek i Debel/Mikst Open (bez podziału na wiek i płeć) dla 16 par.

Zapisy do turnieju ruszą 18 czerwca, a swoje zgłoszenia będą mogli wysłać zadeklarowani członkowie Aga Radwańska – Polski Fan Club oraz osoby, które wzięły udział w przynajmniej jednej z poprzednich edycji. Szczegółowe zasady zapisów oraz samego turnieju zostaną przedstawione w regulaminie, który zostanie opublikowany w najbliższych dniach.

Dla uczestników turnieju zapewniamy profesjonalnie przygotowane korty, atrakcyjne nagrody rzeczowe, wspaniałą zabawę i luźną, koleżeńską atmosferę.

projekt: Łukasz Majder                                                                       foto: Ray Giubilo

Sponsorzy nagród rzeczowych:

Tenisiści powalczą o pamiątkowe trofea i tytuł Mistrza IV Mistrzostw Oficjalnego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej „Aga Radwańska – Polski Fan Club” i nagrody rzeczowe przekazane przez firmy: Dunlop, Srixon, Rado, Lotto Sport Polska, Camry Premium, Cheers, Strefa Tenisa, Lilou, KoszulkowyNadruk.pl, Naszywki.pl i Krówki Polskie.

Dunlop Polska – firmy Dunlop chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Po połączeniu sił Dunlop i Srixon, Agnieszka gra rakietami Dunlop Srixon CV 3.0 F LS; firma Dunlop Polska zapewniła nam piłki do gry, a także tenisowe nagrody dla najlepszych uczestników turnieju. Przy okazji informujemy, że już niedługo rakiety, którymi gra Agnieszka, będą dostępne w sprzedaży w Polsce!

Dodatkowo od marki Srixon – podobnie jak rok temu, prosto z Japonii otrzymaliśmy akcesoria tenisowe dla najlepszych graczy. Przypominamy, że w Polsce nie można kupić akcesoriów tenisowych Srixon i że dzięki uprzejmości firmy, nasi zawodnicy będą mogli otrzymać gadżety niedostępne w sprzedaży!

Lotto Sport Polska – w tym roku od polskiego przedstawiciela włoskiej firmy, która zapewnia Agnieszce odzież i obuwie tenisowe, otrzymaliśmy upominki marki Lotto dla każdego z finalistów. Lotto to nie tylko odzież typowo tenisowa, ale również odzież i akcesoria lifestylowe.

Strefa Tenisa – największy i najlepszy sklep tenisowy w Polsce! Strefa Tenisa przekazała męskie koszulki sportowe dla najlepszych tenisistów tegorocznej edycji. Na uczestników czeka dodatkowa niespodzianka przygotowana przez Strefę Tenisa.

RADO – szwajcarski producent markowych zegarków, w tym roku przekazał nam drobne gadżety z logo firmy.

Camry Premium – firma Adler Europe Group, choć nie jest związana z Agnieszką, postanowiła wesprzeć nasz turniej przekazując… blendery personalne dla mistrzów i finalistów! Oznacza to, że po rozegranych finałach nasi zawodnicy będą mogli przygotować sobie np. koktajl energetyczny 🙂

Cheers – polski producent suplementów diety jakości premium, stawiający na naturalne witaminy i brak sztucznych dodatków. Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymają miesięczny zapas witamin i minerałów najwyższej jakości. Dodatkowo, każdy z uczestników otrzyma drobny pamiątkowy upominek.

Lilou – Agnieszka bardzo lubi biżuterię Lilou, zawsze można zobaczyć Agę z dodatkami tej znanej marki. Dzięki uprzejmości Lilou – mistrzowie i finaliści wszystkich kategorii będą mogli otrzymać atrakcyjne upominki – znajdzie się coś dla pań i dla panów!

KoszulkowyNadruk.pl – firma oferująca koszulki z własnym nadrukiem, przekazała nam 25 koszulek z logo turnieju. Koszulki zostaną wykorzystane m.in. na wyróżnienia. Z usług tej firmy korzystamy od ponad 3 lat, ponieważ jakość nadruków na koszulkach jest naprawdę bardzo dobra i trwała.

Naszywki.pl – specjaliści od haftu komputerowego, to dzięki tej firmie każdy z uczestników turnieju otrzyma sportową frotkę z logo turnieju. Frotki już niedługo będzie można zobaczyć na fan page turnieju.

Krówki Polskie – krakowska firma produkująca najlepsze krówki w Polsce (to żadna przesada!) przekaże dla każdego z uczestników turnieju słodki upominek, który na pewno doda energii do gry!

 

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim sponsorom nagród rzeczowych. Bez Waszego wsparcia bardzo ciężko byłoby przygotować edycję 2018 i zapewnić uczestnikom upominki i nagrody. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie i pomoc!

Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce Radwańskiej za objęcie turnieju swoim patronatem, za wsparcie, zaufanie, możliwość działania oficjalnie za zgodą Agi. Cieszymy się, że zaproponowana forma turnieju została zaakceptowana przez Agę i że kolejny raz otrzymaliśmy zielone światło do działania. Dziękujemy za trzymanie za nas kciuków!

Dziękujemy również WKT Mera za kolejny rok współpracy i możliwość gry na profesjonalnych kortach. Dziękujemy Wam za gościnność i naprawdę bardzo dobre warunki wynajęcia kortów!

Jak co roku, na uczestników turnieju będą czekały drobne upominki (m.in. plakat, dyplom, kubek), woda i poczęstunek. W tym roku turniej ma charakter typowo koleżeński, a więc wszyscy będą się znać z wcześniejszych edycji czy z Fan Clubu. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich, atmosfera będzie naprawdę pozytywna.

W piątek 20 lipca, tuż po losowaniu grup, odbędzie się „players party”.

Podczas turnieju, w ciągu 2 dni, czeka nas około 100 meczów. Mecze fazy grupowej rozgrywane będą do wygranego jednego seta, a w fazie pucharowej, w zależności od czasu, możliwe będą pojedynki do dwóch wygranych setów. Ostateczna forma rozgrywek zostanie ustalona po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału w turnieju: zadeklarowanych członków Fan Clubu i uczestników poprzednich edycji.

Do zobaczenia w lipcu, na kortach WKT Mera!

Organizatorzy: Aga Radwańska – Polski Fan Club