Aktualności i informacje

AFC Tennis Open 2017 – turniej pod patronatem Agnieszki Radwańskiej

8 czerwca 2017

22-23 lipca w Warszawie, na kortach treningowych Agnieszki Radwańskiej, odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez nas turnieju. W tym roku będzie to naprawdę wyjątkowy turniej, który Agnieszka objęła swoim patronatem. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji i wspaniałe nagrody. Zapisy ruszają już w najbliższą sobotę!

AFC Tennis Open 2017 to kontynuacja turnieju, który powstał z inicjatywy członków Fan Clubu po to, by móc bawić się tenisem, spotykać się na żywo, mieć okazję do sportowej rywalizacji i gry na profesjonalnych kortach, na których trenuje najlepsza polska tenisistka. Miejsca na zeszłoroczną edycję wyczerpały się w ciągu godziny od uruchomienia zapisów. Gościem specjalnym był nie kto inny, jak sama Agnieszka Radwańska, której towarzyszyli Dawid Celt i Tomasz Wiktorowski.

W tym roku turniej już oficjalnie może pochwalić się patronatem Agnieszki i jej dużym wsparciem. Co więcej, dzięki Agnieszce swojego wsparcia udzielili nam aktualni Sponsorzy naszej tenisistki, dzięki którym możemy zagwarantować najlepszym uczestnikom wydarzenia bardzo atrakcyjne nagrody.

AFC Tennis Open 2017 przewiduje kategorie: Singiel Open Panów (32 uczestników), Singiel Open Pań (12 uczestniczek) i Debel/Mikst Open (16 par).

W wydarzeniu może udział wziąć każdy, kto od 10 do 15 czerwca wyśle swoje zgłoszenie za pomocą formularza: afctennisopen.pl, 16 czerwca otrzyma potwierdzenie wpisania na listę startową i opłaci turniejowe wpisowe. Szczególnie mile widziani są amatorzy, osoby grające okazjonalnie, fani Agnieszki i członkowie Fan Clubu. Kategoria Singiel Open – 60 zł /osoba, kategoria Debel/Mikst Open – 30 zł / osoba, uczestnictwo w obu kategoriach: 80 zł / osoba. Całkowita kwota wpisowego zostanie przeznaczona na cel charytatywny, który zostanie ogłoszony w trakcie lub po turnieju.

Chcemy zapewnić uczestnikom wspaniałą zabawę, przyjemną atmosferę, atrakcyjne nagrody, profesjonalnie przygotowane korty WKT Mera oraz możliwość wsparcia charytatywnej inicjatywy – wspólnie możemy zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie, ale również dla innych. 

 

AFC Tennis Open 2017

autor: Łukasz Majder / majder.com                  fot. twitter.com/mrenzaero

Tenisiści powalczą o atrakcyjne trofea i tytuł Mistrza III Otwartych Mistrzostw Oficjalnego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej „Aga Radwańska – Polski Fan Club”, a także o nagrody przekazane przez firmy: Srixon, Lotto, Rado, INGLOT i Wydawnictwo Burda Książki.

RADO, szwajcarski producent zegarków, partner biznesowy Agnieszki, przekazał dla najlepszych zawodników gadżety sportowe, a także ufundował eleganckie trofea dla 8 najlepszych tenisistów i tenisistek. Firma jako pierwsza zaoferowała nam swoje wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

Srixon, japońska firma której rakietami gra Agnieszka, przekazał na turniej torby tenisowe i akcesoria sportowe.

Lotto, włoska firma zapewniająca Agnieszce odzież sportową, przekazała na AFC Tennis Open 2017 nagrody w postaci odzieży czy frotek tenisowych.

INGLOT, polska firma kosmetyczna współpracująca z Agnieszką, ufundowała nagrody dla najlepszych tenisistek, w postaci lakierów z kolekcji „Aga by INGLOT”.

Wydawnictwo Burda Książki, które na 19. lipca zapowiedziało premierę książki o Agnieszce, przekazało dla najlepszych graczy turnieju książki pt. „Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską” napisane przez Pana Artura Rolaka.

Bardzo prawdopodobne, że Pan Artur Rolak pojawi się na turnieju jako gość!

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Sponsorom i osobom, które przyczyniły się do tego, że turniej zostanie zrealizowany i to w tak ciekawej formie. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Agnieszki Radwańskiej – naszego patrona, idolki, osoby, która nas wspiera, trzyma za nas kciuki i w pełni popiera naszą inicjatywę. Aga – bez Twojej pomocy to wszystko nie miałoby miejsca! Dziękujemy!

Poza nagrodami i sympatyczną atmosferą, każdy z zawodników będzie miał zapewnioną wodę oraz poczęstunek na oba dni turnieju. Dodatkowo każdy gracz otrzyma od nas zestaw pamiątkowych upominków, m.in. kubek turniejowy, plakat czy dyplom.

W ciągu 2 dni turnieju rozegranych zostanie 97 meczów na trzech kortach twardych. Mecze fazy grupowej rozgrywane będą do wygranego jednego seta, a w fazie pucharowej, w zależności od czasu, możliwe będą pojedynki do dwóch wygranych setów.

Gwarantujemy wyjątkową atmosferę, wspaniałą zabawę, towarzystwo sympatycznych ludzi, możliwość obejrzenia klubu, w którym trenuje Agnieszka, grę bez stresu i mnóstwo, mnóstwo wspomnień na lata!

Więcej informacji o turnieju będzie dostępnych od soboty, w formularzu zgłoszeniowym i w regulaminie turnieju.

Zapraszamy do udziału w AFC Tennis Open 2017!

Organizatorzy: Aga Radwańska – Polski Fan Club