Aktualności i informacje

„Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską” – autoryzowana książka o Agnieszce!

6 czerwca 2017

Wśród fanów Agnieszki już od dawna pojawiały się głosy o oczekiwaniu na biografię najlepszej polskiej tenisistki. Nic więc dziwnego, że z dużym entuzjazmem przyjęto informację o planowanej na 19. lipca premierze książki „Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską”, której autorem jest Artur Rolak. Informacja pojawiła się wczoraj na twitterze autora i błyskawicznie obiegła polski tenisowy świat.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Burda Książki. Od 19. lipca będzie można nabyć ją w empiku, a już teraz można dokonywać zamówień w przedsprzedaży.

W zapowiedzi możemy przeczytać:

Najlepsza w historii polska tenisistka za mediami nie przepada… Wywiadów –krótkich i wyłącznie o sporcie – udziela tylko podczas turniejów. Artur St. Rolak jest jednak jedynym polskim dziennikarzem, który ma imienne miejsce na trybunie prasowej centralnego kortu Wimbledonu, a Agnieszkę Radwańską zna od czasów obiecującej juniorki. Rozmawiają zatem jak starzy, dobrzy znajomi, ale trudnych pytań i szczerych do bólu odpowiedzi nie brakuje. I nie trzeba się znać na sporcie, by docenić wartość tych zwierzeń. Mistrzyni świata WTA i finalistka Wimbledonu okazuje się być nie tylko wybitną sportsmenką. To także trzeźwo myśląca, zaskakująco dojrzała osoba i szczęśliwie zakochana kobieta, której horyzontów nie przesłaniają zarobione na korcie dziesiątki milionów. Oczywiście pojawiają się też anegdoty, po których uśmiejecie się do łez!  (cytat z materiałów Wydawnictwa)

Już teraz, na ponad miesiąc przed premierą, fani Agnieszki (w tym oczywiście także my!) zamawiają książkę, by jak najszybciej móc przeczytać wszystko od deski do deski. Choć fani o Agnieszce Radwańskiej wiedzą dużo to chcieliby wiedzieć jeszcze więcej, a zapowiadane anegdoty są szczególnie kuszące. Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Radwańska ma duże poczucie humoru, chętnie się śmieje, wielokrotnie była bohaterką zabawnych sytuacji, takich jak chociażby walka z owadem w trakcie wywiadu czy odpadnięcie główki rakiety w trakcie wymiany. Czego więc możemy się spodziewać? Z pewnością wielu zabawnych historyjek, opowieści zza tenisowych kulis czy wspomnień z dzieciństwa.

My już nie możemy się doczekać, by wziąć książkę w dłonie i sprawdzić o czym Agnieszka i Artur Rolak rozmawiali podczas wielu godzin spotkań, z których rękopis podobno był naprawdę bardzo obszerny!

Aby zamówić książkę „Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską” – kliknij tutaj i zamów swój egzemplarz.

Kolejne lipcowe niespodzianki związane z Agnieszką już wkrótce!

"Jestem Isia" - Agnieszka Radwańska

„Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską” – Artur Rolak, Wydawnictwo Burda Książki