Aktualności i informacje

Podsumowanie akcji pt. Aga Radwańska i Fan Club dla WOŚP 2017

16 lutego 2017

Drugi raz, jako oficjalny Fan Club Agnieszki Radwańskiej, wzięliśmy udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przekazując gadżety z autografami Agnieszki. Niedawno zakończyły się ostatnie aukcje, w których można było wylicytować przedmioty związane z naszą tenisistką, dlatego dziś możemy zaprezentować podsumowanie. Zachęcamy do lektury!

Chętnie, w miarę możliwości, wspieramy inicjatywy charytatywne, dlatego z przyjemnością zdecydowaliśmy się przekazać kilka przedmiotów na rzecz WOŚP. W tym roku w imieniu Agnieszki przekazaliśmy organizatorom licytacji sukienkę z autografem Agnieszki, którą otrzymaliśmy od Agi, monetę kolekcjonerską w wizerunkiem Agnieszki oraz jej autografem na pudełeczku, którą także otrzymaliśmy od Agnieszki, 3 kalendarze Fan Clubu z podpisem naszej tenisistki, koszulkę z logo Fan Clubu z podpisem i rakietę Babolat Contact Aga, również z autografem.

Agnieszka przekazała również swoją rakietę Babolat Pure Drive Lite, którą grała podczas turnieju mistrzyń w Singapurze w 2015 roku. Cena końcowa rakiety to aż 10 800 zł! To wyjątkowy egzemplarz, który pomógł Isi odnieść największy sukces w karierze 🙂

Sukienka Lotto, model w którym Agnieszka grała podczas Wimbledonu 2016, została kupiona za 3000 zł. Srebrna moneta Mennicy Polskiej również osiągnęła kwotę 3000 zł.

Agnieszka Radwańska WOŚP
 

Rakieta Babolat Contact Aga z podpisem trafi do nowego właściciela, który zaoferował 2550 zł.

Kalendarze wylicytowano za 1009, 560 i 495 zł. Kalendarze to edycja limitowana, dostępna wyłącznie dla członków i sympatyków Fan Clubu. Zaznaczono w nich daty turniejów, wypełnione są po brzegi zdjęciami Agnieszki z poprzedniego sezonu. Swoje egzemplarze otrzymała również sama Aga.

Koszulka z logo Fan Clubu została sprzedana za 338 zł.

Podsumowując – dzięki przedmiotom przekazanym przez Agnieszkę i Fan Club,

na konto WOŚP trafiło 10 952 zł!

Doliczając rakietę z Singapuru – łączna kwota to 21 752 zł!

Udało się więc pobić zeszłoroczne osiągnięcie – 4488,50 zł 🙂

Serdeczne podziękowania dla Agnieszki za przekazane przedmioty. Dziękujemy wszystkim licytującym za udział w aukcjach. Mamy nadzieję, że wylicytowane przedmioty szybko do Was trafią i przyniosą Wam wiele radości. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę, w postaci pomocy w przekazaniu przedmiotów, do inicjatywy, która od wielu lat przynosi wiele dobrego.

Warto pomagać, bo dobro powraca! 🙂