Aktualności i informacje

AFC Tennis Open 2015 czyli pierwsze Mistrzostwa Fan Clubu

4 stycznia 2016

Pomysł na zorganizowanie wspólnych rozgrywek rodził się od dawna. Twórcami idei turnieju w obecnej formie są: Maks Wachowicz i Adam Dziedzic. Wspólnie z nimi zorganizowaliśmy Mistrzostwa, które okazały się strzałem w 10-tkę. Turniej odbył się w dniach 13-14 czerwca na warszawskich kortach „Wola Tennis Club”.
W rozgrywkach uczestniczyło 25 singlistów oraz 11 par deblowych. Turniej odbył się bez podziału na Panie i Panów (w rozgrywkach wzięły udział 4 kobiety). W sobotę odbyły się mecze fazy grupowej singla (do jednego wygranego seta), w niedzielę zaś rozegrane zostały mecze fazy pucharowej oraz mecze deblowe. Poziom sportowy był bardzo wysoki. Rozgrywki singlowe wygrał Tomasz Kizler, zaś rozgrywki deblowe Tomasz Kizler i Arkadiusz Baran. Gratulujemy!

Poniżej drabinka fazy pucharowej turnieju singla:

AFC Tennis Open 2015
Dziękujemy sponsorom (Babolat Polska oraz tygertenis.pl), dzięki którym zwycięzcy otrzymali pokaźne nagrody.
Turniej przyniósł nam wiele niezapomnianych emocji oraz nowe znajomości, które trwają do dzisiaj. Wystarczy tylko spojrzeć na komentarze uczestników:

AFC Tennis Open 2015 Opinie
W czasie AFC Tennis Open 2015 zorganizowaliśmy „Akcję Wimbledon”. Jej głównym celem było przekazanie Agnieszce i Urszuli Radwańskim słów wsparcia przed najważniejszym turniejem roku. Nagraliśmy nasze życzenia i wysłaliśmy dziewczynom. Na reakcję nie musieliśmy długo czekać. Agnieszka opublikowała filmik na swoim profilu na Facebooku. Zaś w samych rozgrywkach doszła do półfinału (minimalnie przegrywając mecz o finał). Poniżej wspomniany filmik:

Zapraszamy wszystkich na AFC Tennis Open 2016! Informacje dotyczące terminu i miejsca podamy wkrótce.

Autor relacji: Karol Szamatuła

 

AFC Tennis Open 2015