Aktualności i informacje

Katowice Open 2015 – cały tydzień z Agą!

2 stycznia 2016

Turniej tak bardzo oczekiwany, bo przecież cały rok na niego czekamy. Jedna z niewielu okazji, by zobaczyć Agnieszkę na żywo w Polsce i móc zasiąść na trybunach, by mocno trzymać kciuki. 12 miesięcy czekania, aż w końcu przychodzi ten najpiękniejszy tenisowy tydzień w roku.

Był to pierwszy turniej, gdzie Fan Club mógł przez dłuższy czas kibicować swojej idolce – tak dzień po dniu. Do Katowic przyjechało kilka osób na cały tydzień, a także kilka osób pojawiało się na pojedyncze mecze Agnieszki. Przez pierwsze dni zajmowaliśmy miejsce tuż za Agi plecami, więc za każdym razem, gdy schodziła między gemami na ławkę, widziała jak staramy się pobudzić cały Spodek do dopingu. Nieskromnie, ale zgodnie z faktem powiemy, że katowicki doping w tym roku rozpoczynał się w sektorze, w którym zasiadali przedstawiciele FC.

Podczas turnieju swój „chrzest” miała flaga Fan Clubu, która została podpisana przez samą Agnieszkę. Miało to miejsce podczas oficjalnej sesji autografowej, na której Aga pierwszy raz zobaczyła naszą flagę z logo. Od tego dnia podpisana flaga towarzyszy nam podczas każdego wyjazdu.

Flaga Fan Clubu
 

Fan Club w Katowicach
 

Cały turniej dostarczył nam wiele radości, ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Każdego dnia Fan Club, od pierwszej do ostatniej piłki, wspierał Agnieszkę, kibicował jej z całych sił. Możliwość patrzenia na zagrania, na magię, w którą Isia zmienia tenis z każdym swoim zagraniem, jest najpiękniejszym co mogło nam się zdarzyć.

Niestety w półfinale przyszła przegrana, po której nie chcieliśmy zostawić Agi samej – bo, gdy wygrywała to byliśmy, a teraz już sobie idziemy? Nie, Fan Club tak nie postępuje!  Po meczu z Camilą Giorgi spotkaliśmy się z Agnieszką i przekazaliśmy jej ogromny bukiet kwiatów z podziękowaniami od FC. Aga była ewidentnie wzruszona i zaskoczona. Ze łzami w oczach podziękowała nam i odjechała spod Spodka pozostawiając nas ze słowami „Do zobaczenia w Zielonej Górze!”. A my pełni wrażeń udaliśmy się do swoich domów.

Zdecydowanie był to wspaniały i niezapomniany tydzień!

W tym roku też jedziemy!  Do zobaczenia 🙂

 

Autor relacji: Patrycja Niemczyk

Katowice Open 2015 - Fan Club